نگهداری ساختمان های مختلف

به گزارش سایت خانه تهران

چیزی که در مورد نگهداری ساختمون های مختلف واضحه اینه که مسلما ساختمون هایی که نوساز باشن احتیاجی به تعمیرات ندارن و دغدغه کسانی که خونه های نوساز رو خریداری می کنن تنها رسیدگی به طراحی و تزئین مناسب واسه خونه هایی است که خریداری کردن. نگهداری ساختمون در مورد ساختمون های قدیمی بیشتر باید مورد توجه قرار بگیره. خونواده هایی که داخل خونه های قدیمی زندگی می کنن باید خونه رو به بهترین شکلی که می تونن تعمیر کنن تا قشنگی خونشون حفظ بشه. اگه نگهداری خونه های قدیمی همراه با تزئین مناسب برای این خونه ها همراه باشه می تونه فضایی متفاوت رو برای شما به وجود بیاره. این دیگه به انتخاب مناسب شما برای تزئین خونه و اهمیتی که نگهداری ساختمون براتون داره بستگی داره.

 

 

شرایط وام تعمیرات ساختمان

به گزارش سایت خانه تهران

همیشه داشتن یه خونه قدیمی با همون سبک ساخت و ساز قدیمی حس خیلی خوبی داره. خونه ای قدیمی با همون حیاط و سبک پنجره های قشنگی که داخلش کار شده جذاب و قشنگه. بازسازی و تعمیرات خونه های قدیمیه یکی از راه هاییه که به جای اینکه خونه های قدیمی که دارین رو بخواین تخریبش کنین و ساختمون جدید بسازین می تونین با تعمیرات ساختمون فضای قدیمی و قشنگی که خونه های چند سال ساخت دارن رو حفظ کنین. خونه زیبا و قشنگ واسه هر کسی می تونه یه معنی پیدا کنه. اگر فضای خونه های قدیمی رو دوست دارین و نمی خواین اون رو به خونه های جدید تبدیل کنین باید به زیبایی خونتون اهمیت بدین. زیبایی هر خونه از نگهداری مناسب خونه گرفته تا طراحی و تزئین خونه رو شامل میشه.

 

 

 

 

فروش آپارتمان متفاوت با تزئین زیبا

به گزارش سایت خانه تهران

خیلی از شما دنبال خرید آپارتمان هایی هستین که با همه آپارتمان هایی که تا حالا دیدید متفاوت باشه. اگه قصد دارین خونه ای رو بخرین که براتون فضای متفاوتی رو داشته باشه بهتره که دنبال خرید آپارتمان هایی باشین که با طراحی دکوراسیون ساده و متفاوتی چیده شده باشه. قطعا زیبایی خونه های شیک همیشه با تزئین دیوار های شلوغ و رنگ های عجیب و غریب همراه نیست. چیزی که توی شلوغیه فضای زندگی امروز مشخصه اینه که کمتر کسی پیدا میشه که دلش بخواد خونه ای رو داشته باشه که رنگ های مختلف و تیره داخل خونش استفاده شده باشه یا اینکه تزئینات داخل خونش طوری باشه که فضا رو شلوغ و یکنواخت کنه. تزئین زیبا با رنگ روشن توی هر خونه ای با وجود اینکه فضا رو ساده جلوه میده باز هم زیبایی خودش رو حفظ میکنه.

فروش آپارتمان با طراحی دکوراسیون ساده

به گزارش سایت خانه تهران

هر کسی واسه طراحی آپارتمانی که داخلش زندگی می کنه یه نوع سبکی رو برای تزئین خونش می پسنده. بهتون پیشنهاد می کنم که واسه طراحی دکوراسیون خونتون از سبک های جدید استفاده کنین تا بتونین زیبایی خونتون رو با سادگی که سبک جدید داره چندین برابر کنین. دوست دارین خونتون احساس آرامش بهتون بده؟ اگه می خواین خونه ای که دارین فضای آرومی داشته باشه تا جایی که می تونین فضای خونه رو شلوغ نکنین.

معماری خانه های ویلایی چوبی در شمال کشور

به گزارش سایت خانه تهران

معماری به کار رفته در نمای خارجی ساختمان ها و خانه های ویلایی با توجه به شرایط مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد. در خانه های ویلایی که در شمال کشور ساخته می شود معماری خانه های ویلایی چوبی در بسیاری از مناطق مختلف رواج دارد. در معماری خانه های ویلایی چوبی استفاده از چوب های طبیعی درختان مختلف برای ساخت میز ناهار خوری و یا مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. معماری خانه های ویلایی چوبی دارای طرفداران زیادی می باشد.

مبلمان برای خانه های نقلی

به گزارش سایت خانه تهران

خانه های نقلی با وجود اینکه فضای کوچکی دارند می توانند با طراحی و تزئین مناسب انرژی خوبی را به افراد خانه انتقال بدهند هنر تزئین خانه های نقلی خیلی مهمه و این موضوع بستگی به اطلاعات افراد راجع به طراحی خانه ای داره که داخل آن زندگی می کنند. تزئین خانه نقلی با وسایل مختلفی می تواند فضا را بزرگ تر نشان بدهد. مبلمان خانه های نقلی بهتره طوری انتخاب بشه که حالت چهار گوش داشته باشه و پارچه ای ساده داشته باشه. وقتی طراحی مبلمان ساده باشه و به صورت چهار گوش انتخاب بشه فضای داخل خانه را علاوه بر اینکه زیبا می کند بزرگ تر هم نشان می دهد. اگر می خواهید تزئین خانه های نقلی شما ساده نباشه می توانید در کنار مبلمان ساده از تابلوهای رنگی برای دیوار استفاده کنید تا بتوانید انرژی مثبتی را داخل فضای خانه به وجود بیاورید.

انواع کابینت های ترکیه ای در آشپزخانه

به گزارش سایت خانه تهران
طراحی و تزئین آشپزخانه برای خانوم های ایرانی از هر قسمت دیگه در فضای داخل آپارتمان یا خانه ای که دارند برایشان مهم تر است. معمولا در هر خانه ای برای طراحی دکوراسیون قسمت های مختلف خانه افراد خانواده با هم مشورت می کنند تا بتوانند با بهترین انتخاب فضایی را که متناسب با سلیقه همه افراد خانواده باشه را به وجود بیاورند. قسمت های مختلف خانه که طراحی می شود باعث می شه تا یک فضای خاصی در اون خانه یا آپارتمان به وجود بیاد. طراحی آشپزخانه های مختلف هم در کنار قسمت های مختلف خانه برای تمامی افراد خانواده مهمه. می توانید برای انتخاب کابینت هایی که می خواهید برای آشپزخانه ازش استفاده کنید اول از همه رنگ مناسب برای کابینت را انتخاب کنید. کابینت های ترکیه ای با رنگ بندی مختلف می تواند در آشپزخانه های ایرانی استفاده بشه.

معماری ساختمان های مسکونی قدیمی با سبک سنتی

به گزارش سایت خانه تهران

معماری ساختمان های مسکونی قدیمی با استفاده از سبک سنتی در بافت قدیمی شهرهای مختلف به فراوانی دیده می شود. در معماری ساختمان های مسکونی قدیمی با سبک سنتی ساخت سرویس های بهداشتی در فضایی جدا از ساختمان های مسکونی رواج داشت. استفاده از خشت برای نمای خارجی ساختمان های مسکونی قدیمی نشان دهنده عدم توجه به زیبایی نمای خارجی در سبک سنتی می باشد. در معماری ساختمان های مسکونی قدیمی استفاده از وسایل ارزان قیمت و پر کاربرد در فضای داخلی به فراوانی مورد استفاده قرار می گرفت.

مدل کابینت رنگ روشن

به گزارش سایت خانه تهران

مدل کابینت های رنگ روشن برای همه خانه های قدیمی و جدید پرکاربرد است. به طور کلی می تونیم بگیم یکی از انواع کابینت هایی که همیشه توانسته نظر افراد ساکن در خانه ها را برای دکوراسیون آشپزخانه  به خودش جلب کنه کابینت رنگ روشن است. کابینت رنگ روشن بخاطر فضای دلباز و شادابی که در خانه به وجود می آورد طرفدارای زیادی دارد. از کابینت های رنگ روشن معمولا برای همه خانه های نقلی استفاده می شود. استفاده از رنگ روشن برای خانه های جدید علاوه بر اینکه برای انتخاب کابینت آشپزخانه استفاده می شه در انتخاب رنگ دیوار های هم پرکاربرد است. افرادی که به دنبال دکوراسیون آشپزخانه ای هستند که برای آن ها خسته کننده نباشه بهتره از رنگ های جیغ و کابینت های طرح دار استفاده نکنند. نکته ای که برای انتخاب کابینت با اهمیته این است که کابینت های رنگ روشن برای ساکنین خانه فضایی آرامش بخش را ایجاد می کنه.

مدل کابینت ایرانی

به گزارش سایت خانه تهران

ساخت مدل کابینت های ایرانی به نوعی می باشد که با ساخت آشپزخانه های ایرانی هماهنگی داشته باشد. مدل کابینت های ایرانی امروزه دارای تنوع زیادی می باشد. استفاده از انواع چوب های با کیفیت در ساخت کابینت هایی که مناسب با طراحی آشپزخانه آپارتمان های مسکونی ایرانی می باشد در طراحی داخلی خانه های مسکونی مورد استفاده قرار گرفته است.

علاوه بر کیفیت ساخت مدل کابینت های ایرانی که دارای تنوع زیادی هستند میزان هزینه خرید کابینت نیز در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه نقش بسزایی دارد. استفاده از کابینت های نامرغوب که دارای طرح و رنگ متنوعی هستند در طراحی آشپزخانه کاهش یافته است.

در بسیاری از خانه ها و آپارتمان های مسکونی از انواع مدل کابینت های ایرانی که دارای جنس خوب و قیمت مناسبی هستند استفاده می شود. استفاده از کابینت های مناسب در آشپزخانه بیشترین نقش را در زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی فضای آشپزخانه دارد.

استفاده از مدل کابینت هایی که دارای طراحی ساده و رنگ روشنی هستند در ساخت خانه های مسکونی جدید بیش از کابینت های مدل دار کاربرد دارد. انواع مدل کابینت های ایرانی با کیفیت مرغوب در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با سبک مدرن استفاده می شود.

Previous Entries