رنگ پلاستیک در خانه قدیمی

به گزارش سایت خانه تهران

استفاده از رنگ برای تزئین فضای داخلی خونه های قدیمی طرفداران زیادی داره. رنگ های پلاستیکی به دلیل بوی کم و پوشش بسیار خوبی که دارن در بسیاری از دیوار فضای داخلی خونه های قدیمی مورد استفاده قرار می گیرن. رنگ پلاستیک زیبایی چشمگیری رو در خونه های ایرونی قدیمی ایجاد میکنه. رنگ پلاستیک علاوه بر سقف خونه های قدیمی در بسیاری از مواقع برای تزئین دیوار اتاق نشیمن و اتاق خواب هم کاربرد داره. پوشش ایراد سقف و دیوار فضای داخلی خونه با استفاده از رنگ های پلاستیک زیبایی منحصر به فردی رو در خونه ایجاد میکنه. در بیشتر خونه های قدیمی از رنگ های یکدست و روشن برای تزئین دیوار استفاده شده است.

 

رنگ روغنی براق در خانه کوچک نوساز

به گزارش سایت خانه تهران

در خونه های کوچک و نقلی نوساز که دیوار های ساختمون ناهمواری ندارن برای ایجاد فضایی بزرگ تر در اتاق نشیمن و اتاق خواب معمولا از رنگ های روغنی براق استفاده میشه. رنگ های روغنی براق با طراحی دکوراسیون سنتی و مدرن خونه هماهنگی داره و در هر خونه ای میتونه مورد استفاده قرار بگیره. پوشش خوب دیوار با استفاده از رنگ های روغنی براق و قابل شستشو بودن این دسته از رنگ های ساختمونی باعث محبوبیت رنگ های روغنی براق شده.

دیوار پوش سنگی در خانه ایرانی

به گزارش سایت خانه تهران

دیوار پوش های سنگی با انواع سنگ های تزئینی که در فضای داخلی خونه های ایرانی پر کاربرد هستن مورد استفاده قرار می گیرن. از جمله دیوار پوش های سنگی پر طرفدار در خونه های ایرانی تزئین دیوار با استفاده از سنگ های آنتیک با طراحی و رنگ های متتوع و زیباست. ایجاد فضایی لوکس و امروزی در خونه های ایرونی با دیوار پوش های سنگی که معمولا برای تزئین دیوار اتاق نشیمن مورد استفاده قرار می گیره امکان پذیره.

دیوار پوش سنگی در اتاق خواب بزرگ

به گزارش سایت خانه تهران

اتاق خواب هایی که فضای بزرگی دارن رو میتونین با تزئین متفاوت و زیبا منحصر به فرد جلوه بدین. استفاده از دیوار پوش های سنگی با رنگ روشن برای تزئین اتاق خواب های جدید با طراحی دکوراسیون داخلی مدرن مناسبه. دیوار پوش های سنگی با رنگ روشن طرفداران زیادی داره و برای ایجاد تنوع در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیره. اتاق خواب هایی که با دیوار پوش سنگی تزئین شدن فضایی حیرت انگیز رو ایجاد میکنن.

زیبایی سقف کاذب با نور پردازی

به گزارش سایت خانه تهران

استفاده از نور پردازی در سقف های کاذب دلایل مختلفی داره. استفاده از چراغ های پر نور با رنگ های مختلف در سقف های کاذب علاوه بر اینکه طراحی دکوراسیون قسمت های مختلف خونه شما رو زیبا تر جلوه میده باعث میشه فضایی دلباز رو در خونه داشته باشید. شیوه های مختلف نور پردازی در انواع سقف های کاذب متفاوته. استفاده از چراغ های پر نور با رنگ سفید در سقف کاذب اتاق نشیمن فضایی آرامش بخش رو برای ساکنین خونه ایجاد میکنه.

زیبایی سقف کاذب در آپارتمان کلاسیک

به گزارش سایت خانه تهران

اگر خونه و یا آپارتمانی نوساز دارید که با سبک کلاسیک چیده شده میتونین با تزئینات مناسبی که برای سقف آپارتمانتون در نظر میگیرن فضایی دلباز و متفاوت رو در خونه ایجاد کنین. سقف کاذب زیبایی خونه های کلاسیک رو منحصر به فرد میکنه. انتخاب نوع سقف کاذب برای خونه های کلاسیک سلیقه ایه. اگر به دنبال ایجاد فضایی زیبا و متفاوت در خونه کلاسیک هستین بهتون پیشنهاد میکنم از سقف های کاذب چوبی یا ترکیبی استفاده کنین.

 

تزئین اتاق نشیمن لوکس با سقف چوبی

به گزارش سایت خانه تهران

برای ایجاد تنوع و زیبایی متفاوت در خونه های لوکس میتونین از سقف های چوبی کمک بگیرین. استفاده از سقف چوبی در قسمتی از آشپزخونه و یا اتاق نشیمن خونه های لوکس زیبایی منحصر به فردی رو در طراحی دکوراسیون داخلی خونه ایجاد میکنه. داشتن خونه ای لوکس که تزئینات اتاق نشیمن زیبایی داره حیرت انگیزه. سقف چوبی که با نور پردازی مدرن همراه باشه انتخاب خوبی برای تزئین اتاق نشیمن خونه های لوکسه.

ایجاد فضایی گرم در خانه با سقف چوبی

به گزارش سایت خانه تهران

اگه دوست دارین فضای داخلی خونه های شما حال و هوای قدیمی و گرم داشته باشه بهتون پیشنهاد میکنم برای طراحی سقف و کف خونه هاتون از تزئینات چوبی استفاده کنین. استفاده از سقف چوبی در کنار کفپوش های پارکت چوبی فضایی سنتی و ایرانی رو در خونه ایجاد میکنه. فضای گرم و زیبا با استفاده از سقف های کاذب چوبی تاثیر زیادی در ایجاد روحیه شاداب ساکنین خونه داره.

کفپوش سنگ در خانه های جدید

به گزارش سایت خانه تهران

طراحی دکوراسیون داخلی خونه های جدید با استفاده از کفپوش های مختلفی که برای تمام قسمت های فضای داخلی خونه مورد استفاده قرار می گیره فضایی منحصر به فرد را ایجاد میکنه. کفپوش هایی که از جنس سنگ هستن در آشپزخونه و راهروی خونه های جدید استفاده میشن. استفاده از کفپوش های سنگ در طراحی دکور آشپزخونه و راهروی خونه های جدید در کنار کفپوش های زیبایی که برای اتاق نشیمن مورد استفاده قرار گرفته فضایی شیک را ایجاد میکنن.

کفپوش سنگ در آشپزخانه آپارتمان خوش ساخت

به گزارش سایت خانه تهران

کفپوش های سنگی با تنوع طرح و زیبایی متفاوتی که دارند جزئی از کفپوش های زیبا و خاص هستن که مورد استفاده در بسیاری از آشپزخانه های زیبا قرار می گیرن. برای استفاده از کفپوش سنگ در آشپزخونه آپارتمان های زیبا بهتره به رنگی که در فضای کلی آشپزخونه به کار گرفته شده توجه داشته باشین و کفپوش سنگ مناسب که رنگی هماهنگ با وسایل آشپزخونه داره را انتخاب کنین.

Previous Entries